6 יתרונות מפתיעים של עיסוי מגבר לגבר

6 יתרונות מפתיעים של עיסוי מגבר לגבר

זמן קריאה: 2 דקות

1: עוזר נגד ישיבה ממושכת שגורמת לנזק

"רוב האנשים מתמודדים עם סוג של לחץ",  הסטרס הזה נוטה להתבטא בכתפיים ובצוואר. אבל עובדים שיושבים מאוחרי שולחן העבודה כל היום, היזהרו. צורות מתקדמות יותר של לחץ יציבה מופיעות ככאב או חולשה בגב התחתון שנגרם כתוצאה מתקופות ישיבה ממושכות.

בהתחשב ביתרונות הטיפול בעיסוי באופן לא צפוי, למרבה המזל, עיסוי יכול לנטרל את חוסר האיזון הנגרם מישיבה. משמעות הדבר היא שאתה יכול להמשיך בעבודה משרדית רגילה שלך כל עוד אתה מתזמן עיסוי רגיל.

2: זה מקל על כאבי שרירים

יש לך שרירים כואבים? טיפול בעיסוי יכול לעזור. עיסוי מגביר ומשפר את זרימת הדם. בדיוק כמו לשפשף את המרפק כשאתה דופק אותו על השולחן עוזר להקל על הכאב, מצא כי היתרונות של טיפול בעיסוי יעילים כמו שיטות אחרות לטיפול בכאבי גב כרוניים כמו טיפול בעלוקות לדוגמא.

3: זה מרגיע חרדה ודיכאון

עיסוי מגבר לגבר "מגע אנושי, בהקשר בטוח, ידידותי ומקצועי, יכול להיות טיפולי ומרגיע להפליא", ממחקר שנעשה על נשים שאובחנו כחולות סרטן השד שקיבלו טיפול עיסוי שלוש פעמים בשבוע דיווחו על פחות מדוכאות ופחות כועסות, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת International Journal of Neuroscience משנת 2005 .

וכן, מחקר שפורסם בכתב העת של האקדמיה האמריקאית לפסיכיאטריה של ילדים ומתבגרים , מצא כי חולים בדיכאון וחרדות היו הרבה יותר רגועים ומאושרים, והפחיתו את רמות הלחץ לאחר העיסוי.

4: זה משפר את השינה

לא רק שהיתרונות של העיסוי מעודדים שינה רגועה, זה גם עוזר למי שלא יכול אחרת לנוח בנוחות. כמו כן, עיסויים עוזרים לתינוקות לישון יותר, לבכות פחות ולהיות פחות לחוצים, על פי מחקר מאוניברסיטת וורוויק.

5: זה מגביר את החסינות

מחקר משנת 2010 שפורסם בכתב העת לרפואה אלטרנטיבית ומשלימה מצא כי עיסוי מגביר את ספירת תאי הדם הלבנים של החולים, אשר ממלאת תפקיד גדול בהגנה על הגוף מפני מחלות.

6: זה מקל על כאבי ראש

בפעם הבאה שכאב ראש יכה בכם, נסה להזמין עיסוי ברגע האחרון. "עיסוי מוריד את התדירות ואת חומרת כאבי הראש המתחיים"  מחקרים מאוניברסיטת גרנדה בספרד מצאו כי מפגש יחיד של טיפול בעיסוי משפיע באופן מיידי על כאבים הנתפסים בקרב חולים עם כאבי ראש כרוניים.

6 יתרונות מפתיעים של עיסוי מגבר לגבר.

לפרסום מאמרים ותכנים באתר, צרו קשר

דילוג לתוכן