10 דברים קריטיים שצריך לחפש בשירותי מחשוב לעסקים

10 דברים קריטיים שצריך לחפש בשירותי מחשוב לעסקים

זמן קריאה: 3 דקות

אם חברת ה- IT שלך לא חוזרת אל שיחות הטלפון שלך, המחירים שלהם גבוהים מדי או שהם נעזרים בשירותים של חברות אחרות כדי "לתקן" דברים אצלכם במשרד, עליך לבחור ספק שירותי IT אחר.

אבל מה עליכם לחפש?

עם השינויים המהירים בטכנולוגיה, איך אתה אמור לדעת איזו חברת IT מתאימה ביותר לצרכים העסקיים שלך?

נספר לכם כאן…

האם שמעת פעם את המונח ספק שירות מנוהל (MSP)?

חשוב שחברת ה- IT שלך תהיה ו- MSP … כלומר הם מספקים את מה שנקרא שירותי IT מנוהלים.

מהם שירותי IT מנוהלים?

שירותי IT מנוהלים מאפשרים לך להוריד את כל שירותי ה- IT והפתרונות שלך לספק השירות (MSP). MSP שלך לוקח על עצמו את כל האחריות לניטור ותחזוקה של מערכת המיחשוב וה- IT שלך.

מדוע השימוש ב- MSP כל כך חשוב?

השימוש בשירותי IT מנוהלים הוא קריטי להצלחתם של עסקים קטנים עד בינוניים כיום. לרוב אין משאבים להעסיק צוות של מומחים בתחום הטכנולוגיה ולהשאיר אותם בכוננות במשך יום העבודה.

ספק שירותי מחשב לעסקים המנוהל שלך ישמש כמחלקת ה- IT במיקור חוץ. זוהי דרך הרבה יותר נוחה לגשת למערכות IT מקיפות בהן נהנים עסקים גדולים יותר.

זה גם מבטיח שהטכנולוגיה והנתונים שלך יהיו תמיד נגישים, אמינים ובטוחים.

בנוסף, עם השירותים ש- MSP מספקת, החברה שלך תתקדם כדי להתחרות טוב יותר מול עסקים אחרים כמו שלך.

נשמע כאילו חלום מתגשם, נכון?

אבל … אתה חייב למצוא את חברת MSP ה- IT המתאימה לארגון שלך.

מה שמביא אותי לנושא המרכזי כאן …

מה עליך לחפש אצל ספק שירותי IT מנוהל?

לא כל חברות ה- IT זהות …

להלן 10 דברים שצריך לחפש …

וודא שספק שירותי ה- IT שלך:

1. מגיב במהירות לשיחות שלך. לכל חברה תהליכים שונים וזמני התגובה משתנים. בקש את זמני התגובה המובטחים שלהם:

  • כמה זמן לוקח להם להגיב?
  • כמה מהר נפתרות בדרך כלל בעיות?
  • כמה זמן ייקח אם תזדקק לתמיכה באתר?

2. הוא יועץ IT ולא רק שירות תיקונים . חפש מומחה בנושא בענף שאתה משרת. אם אתה עורך דין, חפש חברת מיחשוב שמתמחה במשרדי עורכי דין, עם ידע בתוכונת כמו תקדין, דוכפית, עודכנית וכ"ו.

חפש MSP שיכול לשמש כיועץ ולייצר פיתרון מותאם אישית כדי לעמוד בדרישות הייחודיות שלך. עליהם להסביר את כל מה שהם עושים בשפה פשוטה שאתה ועובדיך יכולים להבין, וכיצד זה ישפיע על הפעילות העסקית שלך.

3. מציע גישה לצוות של טכנאים מיומנים ומנוסים המספקים שירות מהיר בזמני העבודה המקובלים. עליהם להבטיח שתשתית ה- IT שלך תהיה זמינה מתי והיכן שאתה זקוק לה … וכי תהיה לך גישה למומחים שיכולים להבטיח שאתה פועל לפי שיטות העבודה המומלצות בתחום ה- IT.

4. מספק הסכם כתוב . אשר מגדיר את כל השירותים שלהם אתם זכאים במסגרת הרייטנר,  כדי לפעול בכל נושא לפני שהם יגרמו להפרעות IT או השבתה שעלולים לשבש את התפוקה של הצוות שלך.

5. עוזר לך לתקצב את שירותי ה- IT שאתה זקוק להם. ספק שירותי IT טוב יציע שירותים שתוכלו לתקצב באופן צפוי עבורם, ופתרונות שתוכלו למחוק אותם כהוצאות תפעול ולא כהון. MSP שלך אמור להציע חבילה מותאמת אישית של שירותים תמורת תשלום חודשי קבוע שתוכל לסמוך עליו.

6. מבטיחה שתהיה לך סביבת IT מאובטחת ביותר, כך שלא תצטרך לדאוג מפני וירוסים, תוכנות זדוניות והאקרים שגונבים את המידע הסודי שלך. עליהם להשתמש בטכנולוגיות מיטב-גזע החוסמות פריצות נתונים ומבטלות אותן לפני הכניסה לרשת שלך. הם גם צריכים לעזור לך לשמור על תאימות אבטחת IT לתקנות התעשייה והממשל.

ספק שירותי IT

7. מגדיר פתרונות המשכיות עסקית והתאוששות מאסון עם גיבוי ענן באתר ומחוץ לאתר כדי להבטיח שתוכלו תמיד לגשת אל ה- IT שלכם גם אם המשרד שלכם סגור בגלל סערה או אסון אחר. בנוסף עליהם לספק גיבויים ובדיקות רצופות כדי להבטיח שניתן יהיה לשחזר את הנתונים שלך בקלות.

8. מבטיח כי תמיכה פרואקטיבית נמשכת כדי שתוכל לקבל שקט נפשי שרשת ה- IT שלך תפעל כנדרש. בדרך זו תוכלו להתמקד בכישורי הליבה שלכם ולא לדאוג לנושאי טכנולוגיה.

. מציע שירותים ופתרונות רבים ושונים שתוכלו לבחור מהם . זה כולל דברים כמו שירותי שרת ענן , טלפונים עסקיים של VoIP, ניהול מכשירים ניידים, שירותים אלחוטיים,  ועוד. רק באמצעות מגוון שירותים יכולים הם לספק את פתרונות טכנולוגיית המידע המותאמים אישית המתאימים ביותר לצרכים שלך.

10. הופך את ההצלחה שלך לעדיפות. עליהם להכיר את העסק שלך ואת היעדים שלך. איך אתה יכול לדעת אם הם יעשו את זה? שאל אותם על לקוחותיהם ועל אחוזי ההצלחה שהם חוו באמצעות השירותים שהם מספקים. כל חברה שתספק הצלחה ללקוחותיה תהיה בשמחה לשתף את הסיפורים וההפניות שלהם.

אין ספק שמציאת ספק שירותי IT המתאימה יכולה להיות משימה מפחידה. אך חמושים במידע זה אתה אמור להיות מסוגל למצוא את ההתאמה הנכונה לעסק שלך.

לפרסום תכנים באתר צרו קשר

 

דילוג לתוכן