9 סיבות לעבור לאחסון ענן

9 סיבות לעבור לאחסון ענן

זמן קריאה: 4 דקות

מהו הענן?

הענן הוא כנראה משהו ששמעת עליו יותר ממה שאתה יכול לספור, אבל לא משהו ששמעת עליו הרבה. עיקרו של דבר הוא שהנתונים נשמרים מרחוק, או נפרדים מהמכשיר בו משתמשים, וניתן לגשת אליהם בצורה מאובטחת דרך האינטרנט מכל מקום. חשוב כיצד פועלים גוגל דרייב ודרופבוקס; אתה יכול לגשת לקבצים שלך שם מכל מחשב, כל עוד אתה מחובר לאינטרנט ומחובר לחשבונך. פשוט מספיק, נכון? ובכן, איפה שזה מסתבך, זה שכאשר הוא מיושם ב- IT, פיתרון ענן ארגוני הוא גישה שונה מאוד מרשת המשרדים המקומית המסורתית. עם זאת, זה מושג דומה לאחסון ענן, אך בקנה מידה גדול וחזק הרבה יותר.

הצעת מחיר לשרותי אחסון ענן

יישום עסקי אמיתי – מה עושה הענן שלנו?

אנו משתמשים בטכנולוגיית אחסון ענן עם פתרון עסקי המאפשר לכל תשתית הרשת, היישומים ומערכת הנתונים שלך להתגורר בענן. אנחנו קוראים לזה Cloud Desktop. בעיקרו של דבר, השרתים וכוח המחשוב של העסק שלך נמצאים במרכז נתונים בענן, ואתה ועובדיך מקבלים גישה דרך האינטרנט. דמיין את תשתית הטכנולוגיה הנוכחית שלך; ואז דמיין את זה במרכז נתונים בענן. במקום להתחבר אליו דרך כבלים בקירות המשרד שלך, אתה מתחבר דרך האינטרנט – ואינך זקוק לחומרה מהודרת באתר כדי לעשות זאת.

 

לדוגמא, עובד בחברה המשתמשת במערכת הענן שלנו יגיע לעבודה, ישב ליד שולחנו ומשתמש במחשב הפיזי שלו כדי להתחבר למחשב / תחנת העבודה העוצמתית שלהם בענן. זה אולי נשמע כמו מושג מסובך, אך זו למעשה דרך פשוטה יותר (פחות שלבים) ואמינה יותר להקמה ולניהול מערכות IT עסקיות. הסרטון למטה עושה עבודה נהדרת בהסבר על עבודה בענן.

9 סיבות שהענן הוא צעד חכם:

בין אם אתה מרוצה מהמערכת הנוכחית שלך ובין אם לא, ייתכן שאתה שואל: מדוע לעבור לענן? ובכן, ישנן סיבות טובות רבות בהתאם לעסק ולענף שלך; להלן 9 הסיבות המובילות שלנו אם ברצונכם לקבל הערכת מחיר בסיסית לגבי כמה עולה שרת ענן לחצו כאן.

1) אבטחה

בעוד ששיכון התשתית העסקית הטכנית שלך בתוך הענן עשוי להישמע פחות מאובטח מאשר שרת פנימי, במקרים רבים זה יוצר סביבה הרבה יותר בטוחה. שמירה על אבטחה במערכת IT מקומית דורשת גם הרבה יותר זמן וכוח אדם, מה שמקשה הרבה יותר על חיבור כל החורים במערכת IT מתרחבת.

 

מחשבה על אבטחה פיזית, דמיין את השרת במשרדך. זה יכול להיות בארון או בחדר אחסון, או אפילו יותר בטוח מזה. אבל, האם הוא מאובטח כמו מרכז נתונים ברמה 4 בניהול מלא עם מספר דלתות נעולות ואנשי אבטחה 24/7? ענן לוקח את האבטחה הרבה יותר ברצינות ממה שחשבת.

 

2) תאימות

עם אבטחה בראש מעייניהם של כולם בימינו בשל כל החדשות על שירותים פרוצים, כל החברות צריכות להחזיק את האבטחה בראש סדר העדיפויות. פתרונות ענן כמו Cii משתמשים במרכזי נתונים העומדים במספר תקני אבטחה ותאימות שונים. זה מאפשר לעסקים להיות תואמים כמעט באופן מיידי לתקנות רבות. עם פלטפורמת הענן שלנו, התקנות HIPAA, SSAE, PCI, ISO, SOC, DSS ועוד רבות מתקיימות כאשר תחילת האירוח. זה מוריד ממך את צוות ה- IT שלך, ומבטיח שהחברה שלך לא תצטרך לבצע ביקורות אבטחה מתמדות ולחץ בגלל ביקורת.

עבדנו עם לקוחות בענפים כולל תרופות, צבא וחלל הנהנים משקט נפשי הודות לפתרונות הענן האבטחה החלקים.

הצעת מחיר לשרותי אחסון ענן

3) ניידות

העבודה בדרכים ומכל מכשיר, מעולם לא הייתה קלה יותר עבור העובד המודרני. לא רק שאתה יכול לגשת למיילים ולשיחות בדרכים, אתה יכול לגשת לכל הקבצים שלך ואפילו לראות את שולחן העבודה שלך מטלפון, טאבלט, מחשב נייד או מכשיר אחר מחוץ למשרד. מתוך יישום הענן או פורטל אינטרנט, אתה יכול לקפוץ בחזרה לשולחן העבודה שלך כמעט מכל מכשיר המחובר לאינטרנט.

 

4) זמינות גבוהה יתירות

המערכת העסקית שלך והנתונים המאוחסנים בתוכה מגובים במספר מיקומים מאובטחים, כולל מרכזי נתונים במדינות שונות, ומבטיחים שתוכל לגשת לחומרים עסקיים ולמנוע זמן השבתה. מתקני נתוני ענן אלה מבטיחים כי התשתית שלך תמיד תהיה זמינה ומגובה באופן עקבי במקרה חירום.

 

5) קלות ניהול

כלי הניהול הגבוהים ביותר המגיעים לעבודה בשרת ענן הופכים את הרשת לפשוטה לניהול וניהול. ניהול מערכות IT עם מוצרי ענן פירושו שאתה מקבל ממשק ידידותי למשתמש קל להבנה; כאשר דברים כמו ניהול הרשאות, הוספת משתמשים והוספת אחסון ומשאבים הם משב רוח.

 

6) חומרה אגנוסטית

אמנם זה נשמע כמו מונח מפואר, אבל אגנוסטיקה של חומרה באמת אומרת שתוכל לעבוד כמעט מכל מכשיר ולקבל את אותה חווית מחשוב. חוסך לך כסף על ידי כך שאתה לא צריך לקנות את החומרה העדכנית והטובה ביותר. לא משנה המכשיר שבו אתה נמצא פיזית, אתה עובד מהמחשב בעל הספק גבוה בענן. אם יש לך בעיית חומרה מקומית, קפץ למחשב אחר במשרד או קח מחשב חדש והתחבר שוב וקפוץ חזרה למקום בו הפסקת.

 

7) מוכנות לאסונות

מה יקרה אם המשרד / סביבת העבודה שלך יחוו אסון ממש ברגע זה? כמה זמן עד שהרשת שלך תגבה; כמה זמן עד שאתה / העובדים שלך יכולים להתחיל לעבוד שוב. עם פתרון ענן חזק, בעיה או אסון המשפיעים על המשרד שלך לא יפגע בתשתית הרשת שלך בענן. ומכיוון שהנתונים מגובים על ידי שרתי ענן מרובים, אסון שמשפיע על אחד מהם עדיין לא ימנע ממך לגשת לנתוני הרשת שלך.

 

8) אין תחזוקת שרתים, או שרתים בכלל!

באופן מסורתי, מקובל מאוד שלמשרדי חברות ועסקים יש שרת אחד או יותר באתר. לא עוד! עבודה בענן מבטלת את הצורך בשרתים פנימיים. אתה רק צריך מחשב שולחני, מחשב נייד, טאבלט או טלפון חכם כדי להתחבר לאינטרנט ולשרתי הענן וסביבת תחנת העבודה שלך; חסכון לעסקים טונות ברכישת חומרה, שדרוגים ותחזוקה.

הצעת מחיר לשרותי אחסון ענן

9) התערבות מינימלית

כשעובדים עם פתרון ענן, הניסיון שלנו הראה שלקוחות שלנו בדרך כלל חווים הרבה פחות בעיות ופתרון בעיות. להיתקל בפחות בעיות צריך לדרוש פחות התערבות ותמיכה, וכתוצאה מכך הוצאות IT נמוכות יותר. התמקדו בתשלום החודשי הנמוך היחיד שלכם, ואל תדאגו לגבי שעות חיוב ועלויות משתנות אחרות המצטברות לחשבון IT ענק.

 

ענן כאן כדי לקחת אתכם לעתיד

רבים מלקוחותינו חשו שפתרון שולחן עבודה בענן אינו מתאים. אך הודות להתקדמות הטכנולוגיה, היא באמת מציעה יתרונות למגוון רחב של תעשיות וגדלים עסקיים. עם זאת, ישנם מקרים שבהם המעבר לענן, או לענן באופן מלא, אינו המתאים ביותר. לאחר שוחחנו עם מומחי הענן שלנו, אנו יכולים לעזור לך להחליט אם הענן הגיוני עבור החברה שלך.

אם פלטפורמת הענן שלנו אכן נשמעת מתאימה לחברה שלך, התקשרו 077-4000179  כדי לראות אם אתה זכאי להעברת ענן חינם!

 

דילוג לתוכן